Części zamienne do wszystkich marek samochodów | Fachowe doradztwo przy wyborze części, największy wybór w sieci! Zamów części teraz!

Wycieraczki

Wycieraczki samochodowe to element, do którego większość kierowców nie przywiązuje zbyt dużej wagi. To niestety duży błąd, ponieważ jakość wycieraczek samochodowych ma bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo oraz komfort podróży.

Zużyte wycieraczki szyby przedniej znacząco pogarszają widoczność i komfort jazdy podczas opadów. Wbrew pozorom bardzo łatwo ocenić zużycie tego elementu – wystarczy je uruchomić podczas deszczu i po kilku sekundach jesteśmy w stanie ocenić, czy trzeba je wymienić na nowe.

Pierwszym objawem zużycia jest oczywiście pozostawianie smug, czemu często towarzyszy rozmazywanie brudu po całej szybie. To bardzo wyraźny znak, że należy pilnie wymienić wycieraczki.

Na co zwracać uwagę podczas wymiany wycieraczek? Przede wszystkim na długość piór oraz rodzaj budowy wycieraczki. Jeżeli masz problem z doborem wycieraczek do swojego pojazdu skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub skontaktuj się z nami telefonicznie!

W naszym sklepie motoryzacyjnym znajdziesz wycieraczki szkieletowe, płaskie i hybrydowe. Polecamy produkty firm Valeo, Bosch i Denso.

Marka pojazdu

Wybierz markę pojazdu

Szukaj